A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

Autem do Egypta aneb cesta do neznáma (či známa?)...část 3.

30.11.-0001 00:00:00 | Lenka-D.G.I
Lenka-D.G.I
tak to jsem si početla opravdu moc moc pěkné. Egypt miluji .Přeji hodně štěstí v novém domově Marie
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nina
06.05.2012 22:10 193.179.208.***

Jediným slovem,spadla mi brada,nad tvým psaním a vyprávěním a hlavně obdivuji odvahu procestovat svět a neznámé části země.Budu se opakovat tím co píšou ostatní,že máš talent na psaní a dneska jsem natrefila náhodou tuto stránku a jsem z ní unesená.Budu se těšit na další příběh a jen tiše závidět nad odvahou lidí,kteří se k tomu odhodlají.Možná i já se jednou zaregistruji a popíšu některé začátečnické poznatky :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Ppajinka 20.07.2009 10:57

Nádherné čtení, člověk musel poznat za tu cestu moho věcí.Článek jsem četla jedním dechem, úžasný. Snad se dočkáme ještě nějakého příběhu. ;-) nádhera

• Anonym (1)
Trynny 01.05.2009 14:37

Dlouhou dobu jsem se snažila zjistit na internetu jak moc náročná by byla cesta autem do Egypta, takže děkuji za tvůj cestopis. Je nádherně napsaný, krásně doplněný fotkami, nemohla jsem se od čtení ani na chvíli odtrhnout a když jsem byla u konce, byla jsem smutná, že tvé řádky jsou u konce. ;-)

Tuci 09.04.2009 11:18

Přečíst tvou cestu na jeden zátah byla nádhera a to že jsem tě poznala osobně ve mě jen umocňuje krásné pocity a vzpomínky...Děkuji, Iveta ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Majdaa 19.02.2009 11:20

Leni, jsem nováčkem na Orbionu, ale tvoje psaní je něco nádherného. Zhltala jsem to jedním dechem a je strašná škoda, že nepíšeš profesionálně. Máš holka talent od Boha!!! Díky za všechny postřehy a dojmy, je to úžasné. Přeji ti moc a moc pohodový život a lehké zdolávání překážek, které tě čekají. Přeci jen Egypt - jiný svět, jiná kultura, jiné zvyky. Držím palečky, jsi opravdu vyjímečná. :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Kobra44 22.01.2009 02:02

Lenko klobouk dolu, dočetl jsem to jednim dechem.Krásně píšeš stálo by zato to vidat knižně.Určitě bys dala dohromady další články.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lenka-D.G.I 14.12.2008 14:39

iwa: zatim jsme nazpatek autem necestovali, mame ho porad jeste tady v Egypte a doufam, ze uz tu i zustane nebo alespon jeste dlouho ;-)
Jinak vsem diky za komentare, jsem rada, ze se cestopis libi a snad i nekomu pomuze pri podobne ceste :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
iwa 19.11.2008 19:19

Veľmi podnetné a aj dobre spracované v rámci cestopisu...Vrelá vďaka za tvoj čas nám to takto pekne a najmä dosť podrobne opísať...
Zaujímalo by ma ako ste sa vrátili autom do Európy naspäť, či tou istou cestou alebo ste zvolili iný smer...
Vrelá vďaka...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
abdi 09.11.2008 20:38

Velice krásně a poutavě napsáno,fotky z cesty jsou nádherný.
Díky a přeji jen to nej nej :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
padža 04.11.2008 23:34

Paráda,fakt pěkně napsaný četla jsem všechny tři naráz.opravdu by si mohla psát cestopisné knihy. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze