A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

Autem do Egypta aneb cesta do neznáma (či známa?)...část 3.

30.11.-0001 00:00:00 | Lenka-D.G.I
Lenka-D.G.I
tak to jsem si početla opravdu moc moc pěkné. Egypt miluji .Přeji hodně štěstí v novém domově Marie
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
manura 18.04.2008 10:19

tak to jsem si početla opravdu moc moc pěkné. Egypt miluji .Přeji hodně štěstí v novém domově Marie

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
alush 19.04.2008 23:43

první část jsem četla odpoledne, ale druhou a třetí už jsem musela spojit a se zatajeným dechem jsem s váma dojela až do Káhiry...super :-D
Jen otázečka, nikde nepíšeš, proč jste zvolili tuto trasu, proč jste to nevzali přes Itálii a trajekt do Alex.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Katyy 20.04.2008 14:35

Skvele napsano - precetla jsem to jednim dechem.
Mate muj obdiv ;-) . Taky preji vse nejlepsi. Katy

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Lenka-D.G.I 25.04.2008 20:45

Alush,také jsme původně chtěli zvolit tuto trasu,ale při hledání trajektu z Itálie příp.odjinud do Alex.jsme naráželi na info,že všechny trajekty z Evropy do Alex.byly před několika lety zrušené, našli jsme pouze trajekt z Itálie do Tuniska a tam byl problém s přejezdem přes Lýbii, pokud má někdo aktuálnější informace, budu za ně moc ráda, protože nevím, zda nás nečeká ještě cesta zpátky s ohledem na držení auta tady, a určitě bysme chtěli jinou trasu ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
hojsadlo 05.05.2008 20:30

Lenko co k tomu říci.
Bolí mě prdel(ka) a záda jako bych jel s váma.
:-D SUPER ČTENÍ :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milena 09.05.2008 22:26

No Leni,tak mi nezbývá,jen zatleskat ,teda s tím jídlem mě to dostalo 8-O přeji hodně štěstí

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dadulka 10.05.2008 17:56

Lenko, hluboce smekám, takhle bravurně zvládnutá cesta, to je opravdu co říci....také jsem se hodně najezdila, ale vždy po Evropě a to pak těch ujetých 5-6tisíc km je oproti těm tvým opravdu jenom legrace....hodně štěstí na dalších cestách

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lida2 10.05.2008 22:50

:-D Dočetla jsem,můžu jít v :-D klidu spát,jedním slovem:skvělé!! :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ZdenaB 30.05.2008 22:26

Přečetla jsem všechny 3 části naráz- nelze jinak- máš dobrodružnou povahu i odvahu, přeji Vám oběma aby Vám život vycházel tak, jak si přejete- spoustu dalších cest, ale bez úředních komplikací-...aby jsme i my z toho měli tyhle Vaše skvělé zážitky. Super...držím palce. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jiřík1985 21.07.2008 01:22

Tak to tedy opravdu smekám.Všechny části jsem dal naráz a byl jsem u toho napnutej jak kšandy.Opravdu tleskám za Vaší odvahu a přeji mnoho dalších úspěšných cestovatelských zážitků. :-D :-P

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze