A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

Emigrace

30.11.-0001 00:00:00 | Kory
Kory
Pániii 8-O 8-O To je jak scénář k filmovému zpracování ;-)Napínavé a čtivé!! ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ferdyš 02.02.2010 07:47

:-P Kory ty jsi spisovatel jako hrom :-P obdobný zážitek z "Jugo" mám také.
A už vím, kdo bude psát letošní cestopisy ze Srí Lanky a setkání s malou Thakshilkou. No přece Ty. :-P :-D :-)
Četlo se to suprově. Já tu dobu mc dobře pamatuji. BRRRRRR, už ani jako !!!!!! :-x :-x :-x

Lilinka 02.12.2009 07:39

Tak se musím přiznat, že při čtení jsem měla normálně husí kůži 8-O V té době jsem ještě ani nebyla na světě, narodila jsem se v roce 1984, takže je pro mě celkem zajímavé si přečíst, jak to dřív chodilo. Je to teda fakt síla a jsem docela ráda, že v téhle době může člověk cestovat kam chce, pokud mu finance dovolí ;-)
Zajímavé počteníčko 8-)

Baroška 30.03.2009 17:17

:-D Skvělá připomínka "zlatých starých časů" ! A taky nebo hlavně proto, si vážíme toho co máme a neremcáme! Až se příště sejdeme,musíš víc povyprávět :-) ! Tak ahoj na dalším srazu :-P . Zdraví Baroška a Baroči. :-D :-) :-D

Milena 21.02.2009 13:15

Jo jo,taky mám své zážitky spojené s žádostí o devizový příslib do bývalé Jugoslávie a dokonce mám někde schovaný kádrový materiál z bývalého zaměstnání,kde je složka s mou výpovědí na "zvláštních úkolech" - (to bylo oddělení v práci tehdy,které šmírovalo lidi,co,kde,kdy a s kým a nemuselo se to vůbec týkat cestování) když jsem se z Jugoslávie vrátila. No to byl děs běs :-P a když někdo řekne že dřív bylo líp,dala bych mu fakt dělo !!!a říkám mu: "měl bys zažít, když STBáci stáli nad postýlkou mého syna a vyhrožovali" ....škoda slov !!!! :-?

Marlin 20.02.2009 23:14

Klobouk dolů Kory,tomu se říká odvaha ;-)

papoušek 20.02.2009 18:21

Super cestopis,Kory!Navrhuji založit téma,Jak jsme cestovali na devizový příslib v minulém tisíciletí.Také se nám podařil husarský kousek,ale s emigrací to nemá nic společného.tak jestli seberu odvahu,hodím to na papír. :-)

Ajaja 20.02.2009 06:44

;-) jj, život píše nejlepší romány :-D

Ja56 19.02.2009 22:40

Nejsem tak stará ale hodně pamatuju, a tohle bylo v té době hodně, hodně odvážné i když to nevyšlo...

Lucíí 19.02.2009 22:28

Pániii 8-O 8-O To je jak scénář k filmovému zpracování ;-)Napínavé a čtivé!! ;-)

Zpět na všechny diskuze