A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

láska v Orientu

30.11.-0001 00:00:00 | Martik66
Martik66
Ahoj to je strašný příběh ghci si s tebou promluvit prosim napiš mi jestly stojíš o to si se mnou povidat
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zebra2
01.01.2011 13:24 41.227.168.***

Moc pěkně napsané. Není to ironie, opravdu se mi to velmi líbí. Veliký rozdíl v příspěvčích do diskuze a v tomto. Také bych si ráda přečetla takto napsanou celou knihu.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Martik66 26.11.2009 22:57

Cat-stále čekám,stále čekám.....tu knihu neobjevíš! :-P než někoho začneš podezdřívat ,ověř si fakta-nám oboum je zhruba stejně, viď?...ty máš chuť se ve svém věku znemožnit?já ne,a proto bych NIKDY, ale opravdu nikdy, nevydávala již psané za své....Raděj budu kritizovat babu ,že píše bláboly a přímou cestou ji osočím kritikou.....Zavalila jsem tvou osobu četnýma a zvědavejma sz, a stále v jednom znění-JAK SE KNIHA JMENUJE ?ZDA JSI JI NAŠLA A KDO JI PSAL?????
UŽ TĚ NEMÍNÍM OTRAVOVAT!!!!PROSÍM,HOĎ VEŘEJNĚ ZDE ,K MÉ POVÍDCE-SLOHOVCE ,POPŘÍPADĚ,ŽE KNIHU NAJDEŠ ,SVOJI REAKCI!!!!!!!!!
DĚKUJI MARTA

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
jaja123 28.10.2009 19:44

Holky, tak to je opravdu síla, je to tak strašně pravdivý příběh a může se stát v každé jižanské zemi. Opravdu si ti čokoládoví chlapci mohou vybírat turistky a ty přijmou to co každé ženě dělá dobře opěvování, chválení, něhu, milování.... a oni to umí, jak by se to učili už v mateřské školce. Ale takový konec nikomu nepřeji. Doufám Martiku, že tvůj profesor měl jen jednu námitku a už ti to vícekrát nevrátil :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tamijka 26.09.2009 16:50

Velmi silný příběh, drž se a přeji vše dobré

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
eddy258 17.09.2009 07:20

Martik, fakt sila, drz se.... :-x

• Anonym (1)
Martik66 26.08.2009 22:45

Jo ,pan profa je metr,mlaďoch,ale fantastickej....Jen mě někdy štve....Nepochopil a zaškrt s otazníky,proč ta dáma ve fázi škrcení myslí na hodného,nudného a skrblicky pracovitého manžela....PROSTĚ NECHÁPAL!!!jE TO JEN NEDOKONALEJ MUŽSKEJ!!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
CatherineT 25.08.2009 15:41

Martiku, uz jsem kvuli tomu prohrabala pulku knihovny v CR, ale fakt jsem to nekde cetla, jeste otazka, jestli jsi to nepublikovala nekde jinde nez tady .. Ja te prece vubec neobvinuji, z niceho, nehlede na to, ze jsem nemoha vedet, jestli je to tvuj pribeh nebo ne .. nebo jen vlozena cast neceho .. jeste se mrknu v HRG do knihovny a nebo do mych zalozek na netu. ;-)

Ale jinak co se gramatiky tyka, myslim, ze je pan profesor hodne prisny ;-)

• Anonym (1)
Martik66 23.08.2009 19:38

Zdarec Cat,od pana profesora jsem za Orient.lásku -sloh,vyfásla za tři.(bojuji s grámou)
Knížka?????
-Ještě jsem knihu nenapsala,ale nic také neopsala.Hlupák se cizím peřím chlubí ,a to já ve svém věku ,věru nemám zapotřebí....

• Anonym (2)
CatherineT 22.08.2009 13:17

Martiku tu knizku jsem cetla ..

Ted by me jen zajimalo, jestli jsi to jen opsala, a nebo jsi opravdou autorkou te knizky ....

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
denda04 21.08.2009 16:54

opravdu každá holka která je tak zamilovaná ,že nedá na rodiče , známe by si to měla přečíst a věřím ,že aspoń trochu se zamyslí nad tím odejit za MILAČKEM 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze