A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

n

30.11.-0001 00:00:00 | Bejbina
Bejbina
nádhera... ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kibicka 26.10.2008 01:00

Bwjbinko:bomba!!Jedním slovem...Super... ;-)

Kajika 24.10.2008 12:03

Miká Bejbino gratuluji.Souhlasím s tebou,ale trochu i se Siskou.Mě je o trochu víc než tobě a letos sem byla poprvé na dovolené.Měla jsem tam samé premiéry.Poprvé bez dětí a bez manžela(skvělého čecha).Ne že bych dřív nemohla,ale jsem ráda doma.Tak trochu patriot.Poprvé jsem viděla moře a setkala se s arabskou kulturou.Pořád mi to připadá trochu mimo realitu.Byla jsem okouzlena.Krajinou,lidmi,no prostě vším.Strašně jsem si užívala pohled na turistky,které odhazovaly mindráky i s podprdama a připadaly si krásné.Jestli se jim to poštěstí jen tam,tak je to smutné.Každá z nich byla něčím krásná a arabové je v tom pořád utvrzovali.Pracuji ve velkém hotelu a vím ,jak je náročné usmívat se na lidi,když vám vlastně už lezou na nervy,nebo vám třeba není dobře.Pro tunisany je to přirozenost.A tím že jsou takový,strhnou i vás.Culila jsem se tam od rána do rána.Raději jsem spala jen dvě hodiny deně,abych nepromarnila ani minutku.Všichni,ne jenom chlapy(i když oni víc),by jsme se od nich měly učit.Z téhle dovolené jsem se vracela s brekem.Mám domluvenou brigádu ,ještě k práci,abych nezatížila domácí rozpočet a na jaře jedu spátky.Tobě Bejbinko,přeji moc štěstí a hodně lásky.Zasloužíš si ji.

Bejbina 21.10.2008 20:47

Člověk by měl být opatrný v jakémkoliv vztahu i když je doma někdy se spravedlnosti nedovolá ;)

Nachla
20.10.2008 19:23 158.194.180.***

Člověk by měl být na sebe ve vztahu s cizincem vždycky tak trochu opatrný, přece jen je to odlišná kultura, vyrůstali v jiném prostředí, s jinými zvyky a odlišnou mentalitou. Ale naprosto souhlasím s tím, že oni se prostě k ženám umí chovat.Každá se cítí jak královna...

Love 12.10.2008 20:24

Bejbina, radši to fakt nečti, každá musíme vědět co máme "doma" ;-) když už ho nějakou dobu známe, u mě to začalo taky tak nějak a pak už ze mě byla jen nepříjemná hysterka :-x

Bejbina 12.10.2008 18:53

Holky držím všem palečky a pevné nervíky, rozhodla jsem se už k tomuhle tématu do diskuze nepřispívat, někteří lidé budou mít prostě pravdu za každou cenu...
A chcete se zasmát? Dnes jsem mluvila po telefonu s tím svým, a jak spolu mluvíme tak se mi omlouval že se mi dlouho neozval (tři dny), ale že mu umřela teta a že dnes jede za tatínkem do hlavního města pomoct mu zařídit pohřeb... a já jsem mu řekla že je mi to strašně líto (na tom zatím není nic směšného) ale v tu chvíli mě zamrazilo a hrklo ve mě a já "naočkovaná" od jistých slečen jsem začala v duchu spekulovat nad tím že mi řekne o peníze a mozeček mi šrotoval až se z něj kouřilo, před očima se mi zatmělo... Samozřejmě si o žádné neřekl... ale tady je vidět jak ty diskuze dokážou "zblbnout"

Takže pro můj klid duše to už raději nebudu ani číst, přečtu si to raději až kdyby se něco stalo a já potřebovala "odbornou" pomoc :D

Soussou 11.10.2008 13:34

Tak tohle je fakt úúúúžasně napsané a musím říct, že souhlasím na 100 pro :o)
Držím palečky a přeji hodně štěstíčka.
Potřebujeme ho všichni 8-)

Love 10.10.2008 19:08

Je to krásné a optimistické , svého přítele znám víc jak dva roky, máme vztah na dálku, zatím mi to tak vyhovuje, ale po studyjích se za ním stěhuju do Egypta. jsem mladá a možná hloupá a naivní,jak si nejspíš všichni myslíte, ale myslím že každá z vám byla aspon trošku taková ;-) pokud se tady bavíte o penězích, on za mě vždy platil, platil pronájem bytu pro nás ap. Věřila jsem mu, ale pak jsem si začala číst vaše příspěvky v duchu-všichni arabáči jsou stejní, když mi neodepsal do 5min. začala jsem být hysterická, začala jsem ho podezírat, ptát se lidí kteří byli v tom hotelu jestli měl nějakou holku, všichni mi řekl že je to super kluk, nemusím mít strach, řekla jsem si že dělám pěkné hlouposti a že bych to stejně neovlivnila...konečně jsem si všechno srovnala v hlavě a jsem štastná že se mi zase navrátila moje důvěra k němu, on totiž pro mě udělal moc...každá holka by se nad tím svým "miláčkem" měla zamyslet a srovnat si všechno hlavě, přeji všem hodně štěstí ;-)

---verda---
10.10.2008 16:01 84.42.188.***

Je to vážně moc hezky napsaný,už se těším na tvou knížku hrozně ráda si ji přečtu. :-) Ikdyž můj názor na věc se vždy neschoduje s tvím,obdivuju tě za tvůj optimismus

Bimbi 10.10.2008 15:30

Ako sranda dobre fakt :-D :-D

Zpět na všechny diskuze