A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

x

30.11.-0001 00:00:00 | Snappy
Snappy
Díky za dokončení cestopisu,opravdu je asi ze života.Nedopadlo to nejlépe,ale možná právě naopak dopadlo to pro tebe dobře a hlavně v pravý čas.Nechci domyslet co by se dělo po takovách asi 3-5 letech společného soužití.Díky četlo se to pěkně. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lilinka 11.06.2009 21:50

Teda Snappy, ten příběh jsem přečetla jedním dechem. Několikrát jsem měla husí kůži po těle. Já díkybohu procitla dřív, než se cokoliv stalo, takže mě to nestálo vlastně nic, jen trochu zlomený srdíčko. Dneska už je vše v pohodě a jsem z toho vzpamatovaná. Šlo to rychle, protože jak jsem říkala, pořádně ani nic nezačalo...
Díky za krásné vyprávění a držím palce, snad už je vše lepší ;-)

Janick 30.04.2009 13:53

Snappy, klobouk dolu pred uprimnosti, s jakou pises, dekuji za to, malokdy se vidi a malokdo ma tu silu podivat se pravde do oci a "hodit to na papir" vsem, Tva posledni veta mluvi za vse. Preji Ti opravdoveho prince, ne toho "rozpravkoveho", a hodne stesti. Jak pisi ostatni, je mi moc lito ze tento pribeh "nedopadl", ale pro Tebe dopadl "vcas" a urcite ve finale dobre. Niceho nelituj, je to prirozeny proces, klapky na ocich ma kazdy zamilovany, nejen v Egypte. Ale malokdo si to dokaze priznat tak, jak jsi to udelala Ty :-P

Zuzka123 23.12.2008 09:36

Som rada, že si napísala aj koniec tvojho príbehu. Veľmi ma zaujal, prečítala som si ho 2x. A aj keď bol koniec smutný, pre teba bol vlastne šťastný.
Mám dcéru v tvojom veku a keď som bola v Egypte bez manžela, len s priateľkou, mladí egypťania nás obletovali ako roje včiel, až to bolo niekedy veľmi nepríjemné. Bohužiaľ sme pre nich zlatonosné sliepky, vstupenky do Európy, dobrý zdroj peňazí pre ich rodiny. Nakoľko egyptské ženy na hoteloch nepracujú, zastupujú ich mladí muži. Nie raz som počula, že od turistiek dokážu vymámiť neskutočné peniaze a egyptské rodiny vôbec nie sú také chudobné, ako sa na vonok javí.

Prajem ti, aby sa ten princ na bielom koni, či BMW ;-) prestal flákať a konečne ťa našiel! Zaslúžiš si to.

ZdenaM 11.12.2008 16:04

Smutný přesto krásně a upřímně napsaný příběh jedné lásky. Obdivuji tvou upřímnost a odvahu napsat všechno tak jak se to stalo a pojmenovat správným jménem. Věřím, že ti přineslo kromě znalostí angličtiny, která časem zúročíš a moc ti přeju, aby jsi svého prince na bílém koni potkala. Zdá se již vymřeli (a to nemluvím je o Egypťanech) - ale pár jedinců tohoto téměř vyhynulého druhu se někde musí nacházet :-) Přeju ti hodně štěstí.

nadej 05.12.2008 17:07

Velmi pekne napisany pribeh,aj ked trocha smutny koniec,ale taky je zivot.Raz sme dole a inokedy lietame v oblakoch...ked som citala tento pribeh ,tak som v niektorych odsekoch "nasla" aj seba ,len s tym rozdielom,ze ja akosi neviem prestat...Aj ked ruzove okuliare som uz davno odlozila ;-) no niekedy ked ma "prepadne" depka,tak si tie okuliare znova nasadim a hned je zivot krajsi 8-)

Ada777
25.11.2008 18:37 89.203.134.***

Strašně moc krásnej příběh úplně mě dostal musela jsem si ho přečíst celý od začátku až do konce, v hurgadě jsme byla už třikrát a letos jsem se tam taky zamilovala a nvm mám taková pocit že mě tam táhne víc než to,ta zem se mi hrozně líbí a jedniu bych tam chtěla žít! moc ráda bych tam v květnu jela zas ale nemám ským tak kdyby někdo měl zájem ozvěte se ;-)

Snappy 20.11.2008 19:30

to Sarka72: som rada, ze som precitla. Ono byva tazke pozriet sa pravde do oci a aj to dost boli. Aj ja dakujem za cas.

to Jaruš: chvilku to trvalo, ale dokoncenie som slubila :)Nemam co skryvat a ani nechcem. Keby tu bol mozno podobny pribeh v tom case, ked som s nim riesila neustale uradne problemy, a nielen tie, mozno by mi to pomohlo trosku otvorit oci - mozno. Ale ti vychytralci, co kazdeho hned odpisu si tu robia tiez svoju pracu... Dakujem a tiez vela stastia

to rarasek: ja som rada, neboj :) Kurnik, ten princ sa s tym bielym konom niekde flaka :-D

to Věvunka: presne tak, len sa to snazia zabalit do pozlatka. Tiez dakujem a tiez zelam vela stasticka

Věvunka 17.11.2008 22:17

Určitě si spousta žen přečetla, že ty jejich krásné pohledy mají i jinou stránku. My jejich mentalitu neznáme a vždycky nás něčím překvapí. Moc štěstí v životě. :-)

rarasek 17.11.2008 16:08

Snappy, ikdyž příběh je se smutným koncem, buď ráda, že nemusíš řešit tahanice o dítě, o byt, o majetek, atd. Ten pravý princ určitě ještě přijde... :-D .

Jaruš mushkela 15.11.2008 22:05

Snappy, jsem ráda, žes to konečně dopsala.
Je mi líto, že to takhle dopadlo, i když se to z předchozího dalo předpokládat. Na druhou stranu je dobře, že "to takhle dopadlo" ještě zavčasu.
Obdivuji tvoji otevřenost a plně souhlasím s tím, cos napsala v posledním odstavci.
Přeji ti hodně štěstí. Měj se krásně a užívej života! ;-)

Zpět na všechny diskuze