A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Andorra - Diskuze

Původní dotaz

Žití na chalupě

30.11.-0001 00:00:00 | ferdyš
ferdyš
:-D S chutí a s úsměvem jsem si přečetla Tvůj opět skvělý povídání 8-O A taky musím přiznat,že Ti trochu závidím!!! ;-) Závidím Ti tu krásu ,kterou máš kolem sebe,ten klid a pohodu,kopečky,přírodu... Myslím,že to je skvěle strávená dovča a určitě není na škodu žít chvíli bez všech vymožeností civilizace :-) Přeju spoustu krásných zážitků a nádherných fotek :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hanyyk 14.08.2009 14:46

Tak už vím, kde máš chalupu! Super! Borůvky bych brala, ale to štípání dreva už ne. V zimě si toho zase užiju!

Sally 05.08.2009 07:05

Špica, také vyrážím na Vysočinu, ale bohužel pracovně. Nyní mě čeká víkend (po dlouhé dopbě nepracovní) ve Staškově v Kysucckých Beskydech, tož sa těším. :-)

Kory 29.07.2009 22:04

Úžasné :-) Nezávidím, ale přeji. Něco podobného zažívám od jara do podzimu také. Zdravím Ferdyš ;-)

ZdenaB 27.07.2009 17:40

Čau "borůvčáku", nemáš už obarvené vnitřnosti od těch modrých bobulí? :-D Dřeva máš nařezaného, že můžeš zavařovat širokému okolí..... ;-) hezky si tu pohodičku a veget užívej.

Lida2 27.07.2009 12:10

Ferdyš:
Krása :-D stíhá :-D nádheru,
nemám slov,ale ;-) upřimně ti závidím,
toto přesně je 8-O moje představa o 8-O důchodu,
měj se báječně.Ahoj!!!!!! :-D :-D

Kimi 27.07.2009 10:27

Ferdysuuuuu, to je idylkaaaaaaa!!! Uplny balzam na dusi:)
Jen aby se Ti tam ted nenahrli romantiky chtivi orbionaci:)

manura 27.07.2009 08:30

tak jsem si chvilku sedla a zasnila díky za to bylo to moc fajn :-)

JB 26.07.2009 16:26

Skvělé čtení! :-P Opravdové souznění s přírodou a nádherná atmosféra. 8-O :-P Sprška jak vyšitá... ;-) ;-)

Baroška 26.07.2009 16:05

:-D S chutí a s úsměvem jsem si přečetla Tvůj opět skvělý povídání 8-O A taky musím přiznat,že Ti trochu závidím!!! ;-) Závidím Ti tu krásu ,kterou máš kolem sebe,ten klid a pohodu,kopečky,přírodu... Myslím,že to je skvěle strávená dovča a určitě není na škodu žít chvíli bez všech vymožeností civilizace :-) Přeju spoustu krásných zážitků a nádherných fotek :-D

Zpět na všechny diskuze